Menstruační kalíšek jako žádný jiný

Zavolejte nám: +420 721 340 858

Letní

Letní

Vrhla jsem se na internet s tím, že pro Vás připravím "letní" příspěvek na blog Softcup.cz. Tématem měla být vagina a hygiena, protože dané téma souvisí téměř se všemi aktivitami, které se pojí s létem - sport (plavání, cyklistika), cestování (letadlem, lodí i pěšky), sex a pod. To vše provádíme v horku a mnohdy při omezených hygienických podmínkách. No a když jsem procházela články na různých webech (pouze v češtině a slovenštině) opět se mi potvrdily dvě věci: a) na internetu je všechno, b) a blbostí víc než dost. Blbosti možná není ten správný termín, ale v tomto případě to berte jako označení pro skutečně pestrou škálu odkazů při zadání slov vagina a hygiena, nebo vagina a bylinky.
Proč bylinky? Domnívala jsem se, že najdu odkaz na recept na lázeň, která by mohla pomoci a také přinést úlevu při v létě tak častých vaginálních mykózách a infekcích. Hledala jsem něco dostupného a jednoduchého, ale nenašla jsem nic, co bych s Vámi mohla bezvýhradně sdílet. Na tomto základě a na základě svých osobních zkušeností mám tedy jedinou radu - se svěděním nebo pálením běžte ke gynekologovi/gynekoložce. Nic jiného Vám nepomůže, pokud nemáte v úmyslu vysedávat celé dny ve studené vodě (s přídavkem octa), nebo aplikovat přírodní jogurt na předmětná místa. Obé se mi osvědčilo pouze krátkodobě.
A ještě jednou: Proč ty bylinky? Protože takto komplikovaně jsem chtěla Vaší pozornosti doporučit náš další a nový e-shop www.nejenmydlo.cz s českou a slovenskou přírodní kosmetikou, kde najdete spoustu skvělých věcí, o nichž jste si možná až dosud myslely, že jsou drahé a nedostupné. Řadu z nich jsme vyzkoušely na vlastní kůži. Spokojené jsme více než dost. A navíc - nač na sebe "plácat" chemii, která škodí Vám a v konečném důsledku i životnímu prostředí, když si můžu vybrat něco opravdu z přírody, co tělu skutečně chutná.

Hezké léto všem!
Kamila

P.S. A na závěr opravdová rada: Pořiďte si zásobu :-) Softcupů. Jedno balení opakovaně použitelných SC by mělo stačit. Přibalte Lactacyd ubrousky. To je to nejmenší, co můžete pro svou intimní hygienu a pohodovou dovolenou udělat.

P.P.S A pokud máte nějakou smysluplnou radu, jak řešit výše uvedené problémy, sem s ní!

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Sečtěte prosím následující
2 + 16 =
Např. pro 1+3, zadejte 4.