Menstruační kalíšek jako žádný jiný

Zavolejte nám: +420 721 340 858

    Nacházíte se zde

    • Nacházíte se zde:
    • Domů > V čem se Opakovaně použitelný Softcup liší od Jednorázového?

V čem se Opakovaně použitelný Softcup liší od Jednorázového?

Opakovaně použitelný Softcup Vám poskytne stejné výhody jako Jednorázový. Je vyrobený ze stejného hypoalergenního, netoxického materiálu a bez latexu. Rozdíl je jen v pevnosti materiálu. U Opakovaně použitelného Softcupu je pevnost vyšší, abyste jej mohla používat opakovaně vždy během jednoho cyklu. Jakmile je kalíšek plný, nebo uběhlo 12 hodin od jeho zavedení prostě jej vyjměte, vyprázdněte a vypláchněte a můžete jej bez rizika znovu zavést.

Buy Nike Blazer Shoes Online,939 209 SB Unisex Sneakers Nike Blazer Low GT https://nikeshoeshot4sale.com/1826-Buy-Nike-Blazer-Shoes-Online939-209-SB-UNISEX-Sneakers-NIKE-BLAZER-LOW-GT.html

Kalíšek oplachujte vlažnou mýdlovou vodou, nebo jenom čistou vodou, jak Vám to vyhovuje.Jestliže chcete jeho používání během periody přerušit, pečlivě jej vymyjte vodou a neparfémovaným mýdlem, zcela vysušte a uložte do větrané nádoby. Neukládejte jej do uzavíratelných plastových sáčků nebo utěsněných nádob! Softcup nevyvařujte v horké vodě ani v mikrovlnné troubě! 

Trust me, these are not the best of the best when it comes to replica Jordan 1s. Repfam wya
Kategorie: 
Opakovaně použitelný Softcup