Menstruační kalíšek jako žádný jiný

Zavolejte nám: +420 721 340 858

    Nacházíte se zde

Opakovaně použitelný Softcup

Opakovaně použitelný Softcup

Opakovaně použitelný (Reusable) menstruační kalíšek Softcup je určen k opakovanému použití během menstruace.

1 Opakovaně použitelný Softcup = 1 cyklus.

Může být zaveden až 12 hodin a Vy tak získáte až 12 hodin volnosti pro své aktivity.

 

Otázky a odpovědi

Opakovaně použitelný Softcup je dostatečně pevný a flexibilní kalíšek, který můžete opakovaně používat během jedné periody a to vždy až 12 hodin. Má všechny výhody Jednorázového SC – při správném zavedení je umístěn kolem děložního čípku (aniž by se ho dotýkal), krev neabsorbuje ale zadržuje. Je zdravotně nezávadný – hypoalergenní, bez latexu.

Opakovaně použitelný Softcup je skvělým řešením pro zaměstnané a aktivní ženy, kterým není lhostejná ekologie nebo pro každou, která prostě nechce myslet na nutnou výměnu vložek či tampónů vždy po několika hodinách. Nebo prostě nemůže. Už jste někdy během menstruace jela vlakem několik hodin? A co několik hodin v zimě na běžkách? Jedete na vodu? Nejen v těchto situacích Softcup k nezaplacení.

Opakovaně použitelný Softcup má pro Vás stejné výhody jako Jednorázový Softcup.

Zde jsou některé z nich:

  • Může být zaveden až 12 hodin.
  • Opakovaně použitelný Softcup je spolehlivý při všech Vašich aktivitách. Při cestování by Vám mohl chybět!
  • Při správném zavedení Softcup necítíte.
  • Může být zaveden/použit mnohem déle než 1 tampón nebo vložka

Opakovaně použitelný Softcup Vám poskytne stejné výhody jako Jednorázový. Je vyrobený ze stejného hypoalergenního, netoxického materiálu a bez latexu. Rozdíl je jen v pevnosti materiálu. U Opakovaně použitelného Softcupu je pevnost vyšší, abyste jej mohla používat opakovaně vždy během jednoho cyklu. Jakmile je kalíšek plný, nebo uběhlo 12 hodin od jeho zavedení prostě jej vyjměte, vyprázdněte a vypláchněte a můžete jej bez rizika znovu zavést.

Buy Nike Blazer Shoes Online,939 209 SB Unisex Sneakers Nike Blazer Low GT https://nikeshoeshot4sale.com/1826-Buy-Nike-Blazer-Shoes-Online939-209-SB-UNISEX-Sneakers-NIKE-BLAZER-LOW-GT.html

Kalíšek oplachujte vlažnou mýdlovou vodou, nebo jenom čistou vodou, jak Vám to vyhovuje.Jestliže chcete jeho používání během periody přerušit, pečlivě jej vymyjte vodou a neparfémovaným mýdlem, zcela vysušte a uložte do větrané nádoby. Neukládejte jej do uzavíratelných plastových sáčků nebo utěsněných nádob! Softcup nevyvařujte v horké vodě ani v mikrovlnné troubě!

Opakovaně použitelný Softcup je určen k opakovanému použití během jedné menstruace. Naprostá většina žen jej po ukončení krvácení jednoduše vyhodí do běžného odpadu. Se začátkem menstruace začne používat nový Softcup. Je to hygienické a zcela bez zdravotních rizik.

Buy Nike Blazer Shoes Online,939 209 SB Unisex Sneakers Nike Blazer Low GT https://nikeshoeshot4sale.com/1826-Buy-Nike-Blazer-Shoes-Online939-209-SB-UNISEX-Sneakers-NIKE-BLAZER-LOW-GT.html

Ne. Při jeho likvidaci s ním zacházejte jako s jinými menstruačními potřebami.

Ne. Stejně jako ostatní hygienické potřeby.

NE. Kalíšek oplachujte vlažnou mýdlovou vodou, nebo jenom čistou vodou, jak Vám to vyhovuje.Jestliže chcete jeho používání během periody přerušit, pečlivě jej vymyjte vodou a neparfémovaným mýdlem, zcela vysušte a uložte do větrané nádoby. Neukládejte Opakovaně použitelný Softcup do uzavíratelných plastových sáčků nebo utěsněných nádob! RS nevyvařujte v horké vodě ani v mikrovlnné troubě! Opakovaně použitelný Softcup je určen k použití pouze během jedné menstruace!

Stejně jako Jednorázový Softcup. Věnujte pozornost Návodu na použití. Způsob zavedení a vyjímání je stejný. Rozdíl je pouze v tom, že Opakovaně použitelný Softcup v průběhu jedné menstruace vyprázdňujete, vyplachujete a zavádíte znovu. Po skončení cyklu jej vyhodíte. Věnujte, prosím, pozornost dalším Otázkám a odpovědím.

I při zavedeném Opakovaně použitelném Softcupu si můžete dopřát hygienický a bezproblémový sex. Díky jeho poloze v pochvě jej Váš partner neucítí. Jenom mějte na paměti, že Softcup není kondom a nebrání ani početí ani přenosu sexuálně přenosných infekcí!

Opakovaně použitelný Softcup je vyrobený ze stejného materiálu jako Jednorázový Softcup. Liší se pouze v pevnosti použitého materiálu.

Jednorázový a opakovaně použitelný Softcup se liší pouze v pevnosti. Vyrobeny jsou ze stejného materiálu, jen stěna Opakovaně použitelného Softcupu je pevnější, aby odpovídala způsobu používání. Opakovaně použitelný Softcup je určený k opakovanému použití během jedné menstruace. V průběhu menstruace jej po naplnění krví vyprázdníte, vypláchnete a opět zavedete. Po skončení menstruace jej jednoduše vyhodíte do běžného odpadu. Jednorázový Softcup funguje stejně – shromažďuje a zadržuje menstruační krev v pochvě, ale nevyplachuje se a znovu nezavádí, po použití jej prostě vyhodíte a zavedete Softcup nový.